^ نصب و راه‌اندازی | آوایار صنعت | راهنمای گردشگری صوتی | avayarsanat

نصب و راه‌اندازی

راه‌اندازی سیستم راهنمای صوتی علاوه بر محتوای باکیفیت نیازمند تکنولوژی‌هایی کارآمد است. این سیستم‌ باید به قدری دقیق و کارا باشد که بازدیدکننده به راحتی و بدون دردسر به آن‌ دسترسی داشته باشد. سیستم صوتی تورگاید نباید بازدیدکننده را در طی بازدید از مجموعه، دچار سردرگمی کند. علاوه بر این، محتوای تور لیدر خصوصی باید به گونه‌ای تنظیم شود که در فاصله‌ی بین بازدیدها، با هم تداخل پیدا نکند و خیلی ساده یا وقت‌گیر نباشد.

ما تمامی محاسبات موردنیاز را برای جانمایی دستگاه‌های راهنمای صوتی در نقاط مختلف موزه برای شما انجام می‌دهیم. ما تعداد دستگاه‌های مورد نیاز، بخش‌بندی مناسب تور مجازی در موزه ، تقسیم محتوای راهنمای تور صوتی و حتی نوع ارائه آن را با توجه به دانش‌های روز در این زمینه برایتان آماده کرده و با بررسی موقعیت آثار و امکانات موجود، بهترین نوع راهنمای صوتی گردشگری را در محل پیاده‌سازی می‌کنیم. بعد از نصب، با مراحل مختلف، عملکرد دستگاه‌ها و لوازم را مورد آزمون قرار داده و در نهایت همه چیز را با بالاترین کیفیت و در بهترین حالت به شما تحویل می‌دهیم.

بعد از نصب و آزمون سیستم صوتی تورگاید، به همراه ارائه محصول، دفترچه راهنمایی به مجموعه شما ارائه می‌شود. اما آوایار به پاس همراهی شما و انتخاب این مجموعه برای بهینه‌سازی بازدید مشتریانتان، در جلسه‌ای حضوری نحوه استفاده از دستگاه، نرم‌افزار و رفع مشکلات سطحی را به کارمندان شما آموزش می‌دهد. نصب و ارائه مناسب راهنمای تور صوتی در بخش‌های مختلف موزه، گالری یا هر جاذبه و مکانی، به بهتر دیده شدن و جلب توجه بازدیدکنندگان کمک شایانی می‌کند. راه‌اندازی اصولی و حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا رضایت بازدیدکنندگان را فراهم آورده و آن‌ها با تجربه‌ای فراموش‌نشدنی موزه و گالری شما را ترک کنند.

پاسخ گویی شبانه روزی : 02144655763