^ اپلیکیشن راهنمای صوتی گردشگری آوایار | آوایار صنعت | راهنمای گردشگری صوتی | avayarsanat

اپلیکیشن راهنمای صوتی گردشگری آوایار

اپلیکیشن آوایار یک راهنمای صوتی گردشگری است که در هر زمان همراه شما است. این اپلیکیشن مثل یک تور لیدر خصوصی در جاذبه‌های گردشگری شما را همراهی می‌کند. شما با استفاده از تور مجازی آوایار دیگر نیازی به جست‌وجو در اینترنت و مطالعه منابع نامعتبر درباره جاذبه‌های گردشگری ایران ندارید.

در عصر حاضر با گسترش اینترنت، سبک زندگی افراد هم تغییر کرده است. سیستم‌های مجازی حتی روی تجربه‌های تفریحی و سفرها هم تاثیر گذاشته‌اند. با ظهور پاندمی کرونا در سال 2020 میلادی، سفر مجازی و تور مجازی گسترش بیشتری پیدا کرد. شما با استفاده از اپلیکیشن آوایار می‌توانید یک ایرانگردی مجازی را در هر کجا که هستید تجربه کنید. اپلیکیشن آوایار یک راهنمای ایرانگردی جامع درباره میراث فرهنگی و گردشگری ایران است. شما با نصب این اپ روی گوشی خود یک تور لیدر شخصی را همیشه همراه خود دارید. بنابراین اگر بدون تورهای گروهی در ایران سفر کنید، دیگر لازم نیست هزینه‌ زیادی بابت همراهی یک راهنمای گردشگری بپردازید. اپ آوایار یک راهنمای تور صوتی هوشمند است که می‌تواند، راهنمای سفر در ایران برای شما باشد.

راهنماهای صوتی یا “Audio Guides” سال‌های زیادی است که در کشورهای توریستی دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این راهنماها مزایای زیادی دارند. از هزینه‌ها به میزان زیادی می‌کاهند. در هر زمان و مکانی در دسترس گردشگران قرار دارند. امکان تکرار دارند و همچنین لازم نیست شما نگران از دست دادن برخی مطالب بخاطر ازدحام جمعیت در تورها باشید. از همه مهم‌تر این که شما می‌توانید کلیه توضیحات را با خود به خانه ببرید.

معایب این نوع اپ‌ها نیز بر ما پوشیده نیست. راهنمای گردشگری تور یک انسان است که علاوه بر توضیحات درباره جاذبه‌ها، شما را درباره اطلاعات مورد نیاز دیگرتان آگاه می‌کند. ارتباط حضوری حس بهتری را منتقل می‌کند. در اغلب اوقات نبود اینترنت و یا مشکلات رایج اپلیکیشن‌های موبایل باعث می‌شود این برنامه‌ها به خوبی کار نکنند. از سوی دیگر تجربه ما در استفاده از اپلیکیشن‌های راهنمای صوتی گردشگری نشان می‌دهد که محتوای این اپلیکیشن‌ها به علت هزینه بالای تولید محتوا در همه کشورهای دنیا معمولا توسط اطلاعات و تجارب افراد محلی، گردشگران یا حتی راهنماهای محلی تجربی پر می‌شود. در بیشتر موارد این محتواها با افسانه‌ها و باورهای عامیانه در هم آمیخته و سبب شده تا امکان تشخیص واقعیت برای مخاطب سخت شود. از سوی دیگر بیان اشتباه وقایع تاریخی ممکن است سبب گمراهی گردشگر شود و بعد از کسب اطلاعات درست گردشگر را نسبت به این نوع اپ‌ها بی‌اعتماد می‌کند.

ما در راهنمای صوتی گردشگری آوایار تمام تلاشمان را در رفع تمام مشکلات و معایب راهنمای تور صوتی موجود در دنیا کرده‌ایم. محتوای تولیدی در تورلیدر شخصی آوایار توسط محققین و تاریخ‌شناسان و ایران‌شناسان مورد بررسی و تحقیق قرار می‌گیرد و سپس نویسندگان حرفه‌ای در این صنعت تمامی اطلاعات موجود را تبدیل به متن مناسب راهنمای صوتی ایرانگردی می‌کنند. تمام تلاش نویسندگان و گویندگان در آوایار بر این است که شما با گوش دادن به محتوای جاذبه‌های گردشگری احساس کنید یک تور لیدر خصوصی در کنار شما است. یک تورلیدر شخصی که تمام تلاش خود را برای ارائه توضیحات مورد علاقه شما در کنار فضاسازی‌هایی که در دنیای واقعی امکان آن وجود ندارد، می‌کند. علاوه بر تامین محتوای مناسب راهنمای تور صوتی، تیم فنی آوایار تمام وقت برای رفع مشکلات اپلیکیشن و محدودیت‌های موجود در هر جاذبه می‌کند. بنابراین برخلاف بسیاری از اپلیکیشن‌های رها شده بر بسترهای موجود، آوایار همیشه در حال به روز رسانی و رفع خطاهای موجود است. به شما پیشنهاد می‌کنیم از لینک دانلود زیر اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب کنید. علاوه بر امکان جست‌وجوی جاذبه‌ها در اپلیکیشن می‌توانید، شهرها و یا حتی المان‌های خاصی در یک جاذبه را جست‌وجو کنید و به محتوای مورد نظر خود برسید.

در حال حاضر محتواهای زیر بر روی راهنمای ایرانگردی آوایار برای علاقه‌مندان در دسترس است. به زودی آوایار را در تمام شهرهای توریستی و جاذبه‌های گردشگری پر بازدید ایران خواهید دید.

 1. موزه ایران باستان تهران
 2. موزه نقشه تهران
 3.  باغ پرندگان تهران
 4. کاخ گلستان تهران
 5. برج طغرل ری
 6. تخت جمشید شیراز
 7. پاسارگاد شیراز
 8. سی و سه پل اصفهان
 9. میدان نقش جهان اصفهان
 10. برج گنبد قابوس گنبد کاووس
 11. زیگورات چغازنبیل شوش
 12. میدان امیرچخماق یزد
 13. بادگیرهای یزد

اگر به دنبال محتوای خاصی در یکی از جاذبه‌ها هستید به دو شکل می‌توانید به آن برسید. در کادر جست‌وجوی کلی اپلیکیشن راهنمای صوتی گردشگری آوایار کلمه مورد نظر خود را جست‌وجو کنید. یا وارد تور مجازی جاذبه مورد نظر شوید و یا تیتر بخش‌های مختلف تور را بخوانید. با فشردن تیتر محتوا می‌توانید محتوای آن بخش را بشنوید و نیازی نیست هر بار از اول تا آخر تور صوتی را گوش کنید.

آوایار تنها یک اپلیکیشن نیست. آوایار یک پادکست نیست. آوایار یک راهنمای صوتی تمام عیار برای ایران است. شما با راهنمای صوتی گردشگری ما می‌توانید ایرانگردی مجازی را تجربه کنید. در خانه سفر مجازی داشته باشید و تور مجازی داشته باشید. فقط فراموش نکنید که هدف ما این است که شما تجربه‌ای منحصربفرد در هنگام سفر داشته باشید. با صرف هزینه اندک یک تورلیدر شخصی در جاذبه‌ها شما را همراهی کند و تاریخچه و عجایب کاخ گلستان و تخت جمشید را همزمان هنگام مشاهده بخش‌های مختلف آن‌ها بشنوید.

 

 

پاسخ گویی شبانه روزی : 02144655763