^ قاب تعاملی برای چه کسب و کارهایی جذاب است؟ | آوایار صنعت | راهنمای گردشگری صوتی | avayarsanat

قاب تعاملی برای چه کسب و کارهایی جذاب است؟

در مطلب قبل درباره مشخصات کلی قاب تعاملی و علت استفاده آن به صورت مختصر صحبت کردیم. در این مطلب می‌خواهیم همراه یکدیگر، موارد استفاده این گونه قاب‌ها را بیشتر بشناسیم.

همانگونه که شاید شنیدن نام «قاب تعاملی» برای شما عجیب و نا آشنا به نظر برسد، برای بسیاری افراد در کشورهای در حال توسعه واژه غریب و خالی از معنایی است در حالی که در کشورهای توسعه یافته از آن به عنوان تحولی در تبلیغات و تصاویر بصری خلاق استفاده می‌کنند؛ زیرا این قاب‌ها با تعامل و ارتباطی که با بیننده خود برقرار می‌کنند، تاثیری به مراتب بیشتر روی او می‌گذارد و این هم به دلیل جان گرفتن تصاویر داخل قاب هستند که باعث تاثیر گذاری چندین برابر روی فرد می‌شوند.

قاب‌های تعاملی (interactive) را کجا استفاده کنیم؟

قاب‌های تعاملی از آن دسته ابزارهای خلاقانه تصویری هستند که محدودیت استفاده برای مشاغل یا کسب و کارهای مشخص ندارد و هر فرد با توجه به نیاز خود می‌تواند از آن در جهت بهبود روند کار خود، استفاده کند. اما در اینجا برای مشخص‌تر شدن کاربردهای این محصول، چند نمونه به اختصار ذکر می‌کنیم:

 

لازم است که باز تکرار کنیم، استفاده چنین قاب‌هایی که سرشار از خلاقیت و ایده هستند، به مکان‌های ذکر شده محدود نمی‌شود و می‌توان هزاران استفاده دیگر برای آنها یافت؛ تنها باید ذهنی خلاق و موقعیت سنج داشت و قبل از تکراری شدن ایده، از آن در جهت بهبود کسب و کار یا اعتلای فرهنگ، استفاده کرد.

تلفن تماس : 02144655763